☏ 0850 304 15 05 Bizi arayabilir yada sizi aramamız için başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Toptan Triko

Toptan triko firması arayanlara çok özel toptan triko tedarik hizmeti sunuyoruz. Ersel Triko olarak toptan bayan giyimde triko dönemini başlattık.

Bulunduğunuz alanda başarı elde etmek ve müşterilerinize profesyonel ürünler sunmak istiyorsanız mutlaka kaliteye önem verin. Özelliklede giyim konusunda başarılı bir satış yapılmak isteniyor ise görsel kalitesi yüksek olan giyim ürünleri tercih edilmelidir. Bu sayede hedeflediğiniz noktalara erişim sağlayabilirsiniz. Giyim ürünlerini toptan alabileceğiniz için fiyat açısından da uygun olacaktır. Bu konularda sektör içerisinde birçok firma hizmet veriyor. Ancak bünyesinde tüm giyim ürünlerini barındırması da büyük önem taşır. Bu konuda firmamız başarılı çalışmalar yaparak sektör içerisinde en çok tercih edilen firmalar arasında yer almaktadır. Bayan giyime dair aradığınız her şeyi web sitemizden kolaylıkla bulabilirsiniz. Toptan ürün almak istediğinizde web sitemizde yer alan tüm ürünleri inceleyebilir ve beğendikleriniz toptan fiyatına alıma yapabilirsiniz.Toptan triko satışı yasal çerçeve içerisinde müşterilerimize sunulmaktadır.
 
Toptan Triko
 
Özel Fiyat Politikası
Firmamız ekonomik fiyat politikasını benimseyerek müşterilerine yardımcı olur. Ayrıca geniş hizmet ağı ile de istediğiniz tüm ürünler kargo yardımı ile size gönderilir. Bu sayede müşterilerinize kaliteli ürünler sunarak satış yapabilirsiniz.  Bünyemizde yer alan bayan giyim ürünleri özel tasarım sonucu ortaya çıkan sonuçlardır. Kaliteli kumaş kullanımı yapılmış olup rahatlık ve görsellik ön planda yer alır. Ayrıca modellerin üzerindeki desenler de özel çalışma sonucu ortaya çıkarılmıştır. Bu desenler ile kaliteli kombinler oluşturulabilir ve olumlu sonuçlar almanıza yardımcı olur. Satış yapmanıza kolaylık sağlayan bu ürünler kalite ve garanti kapsamı içerisinde sizinle buluşturulmaktadır.
 
Toptan Giyim Ürünlerinde Ödeme Kolaylığı
Firmamız toptan giyim sektörü içerisinde başarılı çalışmalara imza atarak sektör de en çok tercih edilen gurup içerisinde yer almıştır. Bundan dolayı tüm müşterilerine ödeme kolaylığı da sağlamaktadır. Seçtiğiniz toptan giyim ürünlerinde vade farksız 4 taksit seçeneği ile hizmet vermektedir. Bundan dolayı güven içerisinde size sunduğumuz hizmeti içeriğinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca toptan satışlarımız düzenli olarak yapılmakta olup zamanında teslimat ilkesine uygun bir şekilde hareket edilmektedir.  Her mevsime uygun olarak tasarlanan bu ürünler en çok satış yapılanların içerisinde de yer alır.
 
Toptan Triko
 
Kaliteli Giyim Ürünleri
Bayan giyim ürünlerinde kalite ön planda yer alarak hizmet verilir. Profesyonel çerçeve içerisinde hizmet verilmekte olup müşteri memnuniyeti ön planda yer alır. Bayan pantolon modellerinde aradığınız tüm renkleri bulabilirsiniz. Ayrıca istediğiniz bedene uygun seçimler yaparak toptan alım yapabilirsiniz. Tüm bedenleri bir arada bulabilir ve bu sayede ürün çeşitliliği sayesinde satış yapabilirsiniz.  Web sitemiz üzerinden istediğiniz tüm modelleri bir arada görebilir ve satışını yapmak istediklerinizi belirleyerek firmamıza ulaşım sağlayabilirsiniz. Seçtiğiniz tüm ürünler en kısa süre içerisinde belirttiğiniz adresinize gönderilmektedir. Tüm bu hizmet içeriği kurumsal ilklere bağlı olarak verilir.
 

Ersel Triko Toptan Bayan GiyimİLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres:

TekstilKent Mah.47001 Nolu Sok.No:37/a

Şahinbey / GAZİANTEP

Telefon:

0850 304 15 05

E-mail:

ersel@erseltriko.com

Adınız :
E-mail :
Güvenlik Kodu :
Telefon :
Mesaj :